Icon

Jaké interiérové služby vám můžeme nabídnout

Kuchyně – zaměření, návrhy, vyhotovení

Kuchyně je srdcem každého domova, naplánujte si tu svou přesně v rytmu svého životního stylu. Pomůžeme vám využít každý centimetr. Zaměříme a navrhneme kuchyni tak, aby vznikl čistý a útulný prostor s maximem úložných prostor i odkládacích ploch. Myslíme na praktické materiály, snadnou údržbu, a hlavně kvalitu a dlouhou životnost. Vaše nová kuchyně vás už nikdy neomrzí. Moderní spotřebiče vám ušetří čas, barvy naladí dobrou náladu. Pomůžeme vybrat tu nejlepší kombinaci. A hlavně, zajistíme vyhotovení vašich plánů. Vše přesně pod vás, vše rychle a kvalitně. Více informací o kuchyních na míru

kuchyně kuchyně kuchyně

Dětské pokoje a ložnice – zaměření, návrhy, vyhotovení

Dětský pokoj, to je celý vesmír! Nechte vyrůstat vaše děti v prostoru, ve kterém se budou cítit bezpečí, milované a šťastné! Jakýkoliv pokoj můžeme spolu proměnit v malé království, divokou džungli nebo tělocvičnu nadšeného sportovce. Zaměříme, navrhneme a vyhotovíme dětský pokojíček doslova na jakékoliv přání. Vždy samozřejmě klademe důraz na to, aby pokojíček rostl s dětmi. Našimi cíli je pohodlné, ale zdravé spaní, klidný koutek pro čtení a učení a co nejvíc místa na hračky! Více informací o dětských pokojích a ložnicích

pokoj pokoj ložnice

Šatny a technické místnosti – zaměření, návrhy, vyhotovení

Šatna je nutnost! Ušetří vám čas, ušetří vám úklid a vytvoří dokonalý prostor pro uložení veškerého oblečení i obuvi. Nemusíte přenášet sezonní oblečení ani zápasit o volné místo. Zaměříme a navrhneme vašemu bytu šatnu doslova na míru. Využijeme každý centimetr, zapojíme praktické systémy a navrch celé šatně dodáme elegantní design. Zapracovat můžeme i na technické místnosti. Prvním krokem k opravdovému pořádku je totiž kvalitně vybavené zázemí. Více informací o šatnách a technických místnostech

šatna šatny

Obývací stěny – zaměření, návrhy, vyhotovení

Zapomeňte na katalog obchodních řetězců, váš obývák si zaslouží originální řešení. Obývací stěny mohou efektivně splnit nároky na moderní styl, originalitu, a přesto nabídnout dostatek úložných i odkládacích ploch. Zaměříme a navrhneme vám novou obývací stěnu přesně na míru. V návrhu otiskneme vaše oblíbené barvy i materiály, dáme prostor technice i dekoracím. Rádi sledujete v klidu filmy, nebo si zakládáte na velké knihovně? Navrhneme a vyrobíme pro vás přesně takový nábytek, který váš životní styl i záliby dokonale zúročí. Více o obývacích stěnách na míru.

obývací stěna obávací stěny stěna obývací

Kompletní vybavení kanceláří – zaměření, návrhy, vyhotovení

Obklopte se prostředím, ve kterém se budete cítit dobře. Pracujte z místa, které vás bude dokonale reprezentovat a které současně maximálně vyhoví vašemu vkusu. Prostory kanceláře můžeme zaměřit a proměnit přesně podle vašeho zadání. Vždy se snažíme maximálně zúročit daný prostor, vytvořit dostatek úložných ploch, prakticky umístit potřebnou techniku a také prakticky spojit krásný design se zdravým životním stylem. Nedělejte kompromisy, nechte si vybavit kancelář, do které bude škoda odcházet!
Více informací o vybavení kanceláří

Kusový nábytek (komody, koupelnový nábytek apod.)

Hledáte ideální kousek nábytku? Přestaňte ztrácet čas nebo dokonce dělat kompromisy! Komody, skříně, policové systémy, ale třeba i koupelnový nábytek vám rádi vyrobíme na míru! Přesně podle vašeho přání vybereme materiály i jejich barvy. Uzpůsobíme rozměry i případné vnitřní úložné systémy. Nový nábytek ve všem splní vaše očekávání a skvěle doplní interiér vašeho bytu nebo i kanceláře. Obraťte se na nás, pro každé přání najdete to nejlepší řešení.

Dřevěné obklady a pergoly

Dřevo patří mezi nejkrásnější přírodní materiály. Ve všech podobách zaujme originální kresba vláken, příjemné odstíny, ale také mimořádná odolnost a pevnost. Využijte tento materiál i vy. Dřevěné obklady promění každý interiér v útulné a příjemné místo. Předají mu nadčasovou eleganci a stálost. Dřevo můžete využít i ve venkovních objektech, navrhnout a realizovat pro vás můžeme stylizované pergoly. Užijte si krásné počasí a společnost rodiny či přátel. Pergola bude vaším druhým obývacím pokojem s tím nejkrásnějším výhledem.

Montáž interiérových dveří

Interiérové dveře jsou vstupem do vašeho soukromého světa. Nechte všechny problémy i hluk venku. Zavřete za sebou dveře a odpočiňte si, nebo se v klidu soustřeďte na svou práci. Interiérové dveře zvýší pocit soukromí, tlumí hluk, ale také udržují optimální teplotu. Navíc mohou svým stylem dokonale ladit s ostatním vybavením. Využijte barvy, vzory i originální materiály. Představíme vám všechny varianty a zajistíme kompletní dodávku i montáž interiérových dveří pro váš byt, dům i kancelář.